20.04.18

Nezbedný škriatok opäť na našom webe!

Foto:Archív KD

Prešibaný, ale za to milý škriatok Webi sa opäť usadil na webovej stránke KOŠICE:DNES. Znova má chuť sa s vami zahrať na skrývačku. Kto ho nájde, vyhráva skvelé ceny. 

So škriatkom Webim sme sa dohodli, že za ubytovanie na našom webe bude z času na čas zabávať našich online čitateľov.

V súťažnom týždni od 23. do 27. apríla 2018 sa medzi 18. až 21. hodinou schová do jedného z článkov z daného dňa na www.kosicednes.sk. Ak ho nájdete a pošlete nám správu na náš Facebook s odkazom na článok, kde sa skrýva, môžete denne získať zaujímavú cenu. Hrajte o víkendový pobyt v luxusnom štvorhviezdičkovom Hoteli Vécsecity, ktorý sa nachádza v Maďarsku len 35 kilometrov od Košíc, užite si wellness alebo si zajazdite na koni v ich areáli.

Skrýšu nesmiete zverejniť

Nezabudnite navštevovať našu stránku www.kosicednes.sk denne od 18. do 21. hodiny. Nájdite Webiho, pošlite nám súkromnú správu na Facebook s linkom na článok, kde sa schoval, a výhra bude možno práve vaša. Nesmiete však skrýšu Webiho odhaliť verejne, napríklad komentárom na Facebooku, v takom prípade vypadávate z hry.

Čítajte viac: sutaze

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím