PR 08.12.17

Oblek ako uliaty? V Košiciach už žiadny problém

foto: Iveta Vaculová

Kde len kúpiť oblek, ktorý padne ako uliaty? Pre pánov to môže byť niekedy horšia nočná mora než pre dámy pri ich love na dokonalé šaty. Keďže v našej redakcii myslíme aj na mužov, rozhodli sme sa navštíviť novootvorenú predajňu pánskej konfekcie. 

V našom meste minulý týždeň otvorili nový obchod, ktorý sa orientuje na gentlemanov a ich šatník. Smelo môžeme tvrdiť, že MONO je najväčšou predajňou zameranou na pánov. Zaujala nás najmä svojou rozlohou a širokou ponukou, vďaka ktorej je jedinou svojho druhu v našom meste. 

Interiér je moderným priestorom, v ktorom sa môže cítiť pohodlne každý návštevník. Z dekorácií badať dôraz na detaily, ktoré ocenia aj dámy. V interiéri nechýba starý šijací stroj, ktorý je spätý nielen s oblekmi, ale aj so sympatickými mužmi v MONO.

Páni poväčšine neobľubujú behanie po obchodoch. Z prevádzky odídete nielen s novým oblekom, ale aj košeľou a ďalšími doplnkami.
Páni poväčšine neobľubujú behanie po obchodoch. Z prevádzky odídete nielen s novým oblekom, ale aj košeľou a ďalšími doplnkami. foto: Iveta Vaculová

Odborníci na obleky

Manažér predajne Marián Kandala je krajčírom sedem rokov. Vyzdvihuje aj schopnosti kolegov, ktorí vedia prípadné úpravy obleku urobiť v krajčírskej dielni na počkanie. „My sami nosíme obleky každý deň. Vieme, čo a komu dokonale sadne, aby oblek nikde neťahal a neobmedzoval v pohybe. Navštevujeme školenia, aby sme si stále zlepšovali naše znalosti. Sme naozaj radi, že sme MONO otvorili práve v Košiciach,“ pochvaľuje si Kandala. 

Ukážkový showroom pre elegánov ponúka všetky pánske konfekčné veľkosti, strihy, farby aj materiály pod jednou strechou. Predajňa nás prekvapila aj širokým sortimentom košieľ, kravát, motýlikov či manžetových gombíkov. 

Máte problém nájsť dokonale sediaci oblek? Namiesto toho, aby ste navštevovali mnoho podobných obchodov s menšou ponukou, navštívte Južnú triedu 117. Spomedzi 1 000 oblekov v MONO si musí vybrať každý. 

Pri takomto výbere manžetových gombíkov nebude problémom nedostatok.
Pri takomto výbere manžetových gombíkov nebude problémom nedostatok. foto: Iveta Vaculová


(EH)

Čítajte viac: oblecenie moda

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím