11.08.18

Sociálnou sieťou sa šíri pofidérna súťaž. Slováci opäť naleteli

Zdroj foto: Facebook

Najznámejšia a najpoužívanejšia sociálna sieť Facebook je okrem četovania s priateľmi perfektnou pôdou aj pre zlodejov či šmejdov. Presvedčí vás o tom aj táto veľmi pofidérna súťaž, na ktorú naleteli tisícky Slovákov.

Facebookový profil Audi SVK totiž v piatok na svojej fanpage publikoval súťaž, v ktorej môžete za pár klikov, zdieľaní a komentovaní získať auto, ktoré vlastne ešte nie je uvedené na trh. Po takmer 24. hodinách, odkedy je súťaž uverejnená, stránka získala cez 32-tisíc sledovateľov, 35-tisíc „páčikov“ na konkrétnu súťaž, 31-tisíc komentárov a až 30-tisíc zdieľaní!

Pri zočení tohto krásneho a luxusného auta ide, žiaľ, zdravý rozum bokom. Pozornejšie oko, ktoré sa nedá len tak jednoducho oklamať, si všimne gramatické chyby v podmienkach súťaže. No čo už, hlavne že sa tento HOAX šíri slovenským internetom ako mor.

reklamná správa

Veľmi promptne a vtipne na túto súťaž zareagovala na Facebooku oficiálna stránka Audi Slovensko, ktorá vás skutočne pobaví.

Zdroj foto: Facebook
Zdroj foto: Facebook

(SŠ)

Čítajte viac: podvod internet

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím