01.07.19

Spevák Ed Sheeran zverejnil nový singel Beautiful People

Foto: TASR

Spevák Ed Sheeran zverejnil v týchto dňoch singel Beautiful People. Skladba, v ktorej hosťuje americký spevák Khalid, má byť pre nový album No.6 Collaborations Project tým, čím bola skladba Shape Of You pre predchádzajúci album Divide. Informovala PR manažérka Renáta Tomášová.

Sheeranov nový počin s názvom No.6 Collaborations Project vyjde už o niekoľko dní. Album nadväzuje na koncept staršieho EP, čo skladba, to iný hosť. Kompletný zoznam všetkých pesničiek a zúčastnených mien je zverejnený a očakávania v súvislosti s vydaním albumu sú veľké. Na albume hosťujú umelci ako Eminem, Cardi B, Bruno Mars, Camila Cabellová, 50 Cent, Justin Bieber alebo Stormzy.

reklamná správa

NEPLAŤ ZA DONÁŠKU!

Špičková vietnamská kuchyňa priamo k Vašim dverám.

Zistite viac

„Všetci hostia patria k mojim obľúbeným a pozorne sledujem ich kariéru. Som rád, že prijali pozvanie nahrávať so mnou na albume,“ hovorí protagonista.

Pätnástku skladieb tvoria No. 6 Collaborations Project Beautiful People (Khalid), South of the Border (Camila Cabellová & Cardi B), Cross Me (Chance the Rapper & PnB Rock), Take Me Back to London (Stormzy), Best Part of Me (YEBBA), I Don't Care, Antisocial (Travis Scott), Remember The Name (Eminem & 50 Cent), Feels (Young Thug & J Hus), Put It All on Me (Ella Maiová), Nothing On You (Paulo Londra & Dave), I Don't Want Your Money (H.E.R.), 1000 Nights (Meek Mill & A Boogie wit da Hoodie), Way To Break My Heart (Skrillex) a Blow (Bruno Mars & Chris Stapleton).

Sheeran teraz k prvým dvom zverejneným ukážkam pridal tretiu. V skladbe Beautiful People, ktorú koprodukovali Shellback, Max Martin a Fred, apeluje na poslucháčov, aby zostávali verní sami sebe, svojim snom a zásadám. Videoklip režíroval Andy McLeod. Ryšavý spevák sa 7. a 8. júla predstaví s novým programom na dvoch koncertoch v Prahe.

reklamná správa

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím