PR 09.03.20

Spoľahlivý zamestnávateľ v Košiciach? Existuje!

ilustračné foto: dalton

Nájsť dobrého zamestnávateľa, ktorý oceňuje náročnosť práce svojich zamestnancov a odvďačuje sa za ňu nadpriemernou mzdou, je snom každého človeka. My sme pre vás jedného takého našli. Na košickom trhu pôsobí už 15 rokov a každý rok vytvára nové pracovné pozície, keďže sieť svojich predajní neustále rozširuje. 

Ak vás láka síce náročná, no o to vďačnejšia práca s ľuďmi v sieti potravín Klas, ste na správnom mieste. Tento maloobchodný predajca totiž odmeňuje nadpriemerným finančným ohodnotením – priemerný plat zamestnanca predajne dosiahol k 1. januáru 2020 až 908 eur.

Za dobrým zárobkom sa navyše skrýva spoľahlivosť, zamestnávateľ vám dohodnutý príjem vyplatí vždy načas a postará sa aj o vaše pravidelné zaškoľovanie. Zabezpečí vám napríklad aj osvedčenia o odbornej spôsobilosti pre prácu v potravinárstve.   

Finančné bonusy

Okrem stabilnej mzdy Klas tiež poskytuje iné zaujímavé finančné príspevky - príspevok na stravovanie nad rámec zákona, pričom ide ročne o viac ako 100 eur, a príspevok do tretieho piliera. Prácu sa snaží ľuďom uľahčiť tak, že im ponúka pozície v predajniach, ktoré sú najbližšie k miestu ich bydliska. 

Spoločnosť teší každý životný míľnik svojich zamestnancov, a tak ich odmeňuje pri veľkých životných udalostiach, ale tiež pravidelne na konci roka. Firma podporuje svojich ľudí aj v ťažkých chvíľach, poskytuje im finančnú výpomoc pri úmrtí blízkej osoby.

Výhodou je možnosť vziať si neplatené voľno, ak je to potrebné, stačí oň požiadať. Potešia rôzne firemné akcie, ktoré utužujú vzťahy kolegov, alebo drobnosti pre radosť ako mikulášske balíčky. A ak by sa vám na vašej pozícii už nepáčilo, radi vám poskytnú priestor a možnosť kariérne rásť.

Foto: dalton

Foto: dalton
Bližšie info na: 0905 790 983 alebo na personalne@omida.sk, personalne@dekort.sk

Čítajte viac: kariera kosice pr

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím