PR 30.01.19

Spoločnosti, ktoré rezonovali v Košiciach v roku 2018

foto: pexels

Košice sú neustále sa rozvíjajúce mesto, a to v každej sfére. Každým rokom napreduje v našich končinách aj ponuka obchodov. Minulý rok prekvapili, no zároveň potešili viaceré prevádzky. Vybrali sme pre vás štyri naj: veľký výber na mieru upravovaných pánskych oblekov, talianska móda pre pravé dámy, moderné kúpeľňové štúdio i svieži obchod so zdravými a vždy čerstvými potravinami.

Viac ako tisíc oblekov

Predajňa MONO je špecializovaná na pánske obleky. Nájdete v nej viac ako 1000 oblekov od mnohých renomovaných výrobcov – Digel, Roy Robson, Barutti,  Carl Gustav, Pierre Cardin, Saxoo London, atď...

Filozofia predajne: „MONO je značka definujúca trh, ktorá veľmi citlivo a jemne reaguje na jeho zmeny.  Sme priekopníkmi vo všetkom, čo robíme a tvrdo pracujeme na tom, aby sme to udržali. Náš priekopnícky duch vytvára nákazlivú energiu, čo nám umožňuje pokračovať v zavádzaní nových myšlienok do praxe. Naša sila spočíva v našom vzorci: rýchlo, ale efektívne s kombináciou remeselnej práce. Tento prístup nám umožňuje vytvoriť prostredie, v ktorom sa naši zákazníci cítia uvoľnene a príjemne. Sme tu pre ľudí, ktorí si chcú užiť nákup svojho oblečenia.“

Predajňa MONO okrem širokého sortimentu pre pánov (obleky, košele, kravaty, motýliky, náprsníky, nohavice, jeansy, neformálne saká, bundy, kabáty, ...) ponúka aj vlastnú službu úpravy odevov a šitie na mieru. Pri nákupe sa o vás stará tím odborných krajčírov, ktorí radi zodpovedia na vaše otázky a poradia vám s vhodným výberom či kombináciou.

mono
MONO
Predajňu MONO nájdete na adrese: Južná trieda 117
Otváracie hodiny: po - so: 10.00 - 18.00

 

Talianska móda v Košiciach

Taliansko je krajina temperamentu, umenia, chutného jedla a v neposlednom rade módy a dizajnu. Práve tam sa narodili svetoví módni návrhári ako Giorgio Armani, Giani Versace, Guccio Gucci. Odtiaľ pochádzajú herečky, ktoré svojím štýlom ovplyvnili svet - Sophia Loren či Monica Bellucci. Talianska móda dorazila aj k nám do Košíc.

Butik Principessa, ktorý sa nachádza na Kováčskej 57 predstavuje dve úžasné perly z Neapola v podobe dvoch značiek PDK a EXSY Italia. V Taliansku vznikli pred 12 rokmi, no na Slovensko sa dostali len pred pol rokom. „Do Košíc sme ich priniesli práve teraz. Najviac nás vystihuje variabilnosť materiálov, strihov, farieb či veľkostí. U nás nájdete kúsky vhodné do práce, na nákupy, do divadla. Kolekcie, ktoré máme v ponuke, sú aj športovo elegantné, čo je práve v dnešnej dobe veľkým hitom. Oblečenie máme od veľkosti XS do 3XL,“  povedala majiteľka butiku Margita Csíziová.

V Principesse si svoju srdcovku nájde aktívna 20-ročná slečna, ale aj 60-ročná elegantná dáma. „Verím, že vás naša ponuka zaujme a modely našich značiek zaradíte medzi svoje obľúbené kúsky. Stanete sa našimi spokojnými a stálymi zákazníčkami. Tešíme sa na vás milé dámy s exkluzívnou dámskou módou značiek PDK a EXSY Italia.“ 

Tvárou značky PDK je argentínska modelka Cecília Rodriguez žijúca v Taliansku. 

principessa
PRINCIPESSA
Butik Principessa nájdete: Kováčska 57
Otváracie hodiny: po - pi: 10.00 - 18.00 / so: 9.00 - 14.00

 

Kúpeľňové štúdio s bohatou ponukou

SOLIDSTAV je veľkoobchodná a maloobchodná spoločnosť, ktorá na slovenskom trhu pôsobí už 25 rokov. Do jej portfólia patrí sortiment pre vodárov a kúrenárov, ako aj vybavenie kúpeľní.

Práve predajom zariadení do kúpeľní sa venuje vyškolený personál poskytujúci profesionálne služby v kúpeľňovom štúdiu, ktoré nanovo vzniklo po presťahovaní sa z Kukučínovej ulice na adresu sídla spoločnosti SOLIDSTAV na Južnej triede 117 v Košiciach. Na tomto mieste je sústredených mnoho iných firiem, čím vznikol veľmi atraktívny areál s názvom ROCA CENTRUM. Je význačný výbornou polohou so skvelou dostupnosťou mestskou, ako aj osobnou dopravou. Pre návštevníkov obchodného centra je dispozícii vyše 150 parkovacích miest.

Samotné kúpeľňové štúdio SOLIDSTAV poskytuje bohatú ponuku produktov od renomovaných výrobcov zo Slovenska, ale aj iných štátov, ktorí garantujú výrobky pre zariadenie kúpeľní v najvyššej kvalite a zohľadňujú všetky trendy v dizajne a technológii súčasnej doby.

Moderné a ľahko dostupné kúpeľňové štúdio disponuje výstavnou plochou 350 m2 a skladovými priestormi 2 500 m2, z čoho vyplýva, že väčšina ponúkaných výrobkov je zákazníkom k dispozícii okamžite.

SOLIDSTAV
SOLIDSTAV
Kúpelňové Štúdio SOLIDSTAV nájdete na adrese: Južná trieda 117
Otváracie hodiny:  po - pi: 7.00 - 17.00 | so: 8.00 – 12.00

 

Klas a jeho naj

V roku 2018  sa nám v potravinách Klas podarilo rozšíriť sortiment  a momentálne máme najširšiu ponuku slovenských farmárskych produktov v našej viac ako 20-ročnej histórii.

Naša Staromestská mäsiareň získala ďalších piatich farmárov a už ich máme spolu v našom portfóliu pätnásť. Neustále vám teda môžeme ponúkať čerstvé mäso najvyššej kvality. Ďalšou špecialitou Staromestskej mäsiarne je  ešte širší sortiment mäsa od slovenských poľnohospodárskych producentov, špecializovaný na chov mladých býčkov, ako aj farmárskych kurčiat chovaných na kukurici.

Stali sme sa „svetoví“ a v Klase máte  možnosť ochutnať najlepší med na svete. Tento med - priamo z farmy Hraň, ktorý získal prvé miesto na súťaži medárov v Istanbule. V roku 2018 sme ho predali rekordné množstvo. 

Osvedčenou zeleninárskou jednotkou v potravinách Klas je farma Zemplínske Jastrabie. Nová, síce veľmi náročná, technológia vyhrievania fóliovníkov nám umožnila ponúkať farmárske paradajky ešte aj v novembri. Spoločne sa nám v roku 2018 podarilo predať doteraz najväčšie množstvo farmárskej  sezónnej zeleniny priamo z farmy Zemplínske Jastrabie.  

Okrem toho sa nám v minulom roku podarilo otvoriť najkrajšiu predajňu na Lingove, tak  ju určite nezabudnite navštíviť, nájdete tam všetky vyššie spomínané výrobky.    

Potraviny Klas
Potraviny Klas

Čítajte viac: nakupovanie

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím