PR 04.06.18

Staňte sa partnerom novej mestskej karty

foto: Veronika Janušková

Držitelia  novej mestskej karty budú mať exkluzívne výhody. Je to vďaka partnerom, ktorí sa do tohto jedinečného projektu zapoja.

Súčasná karta nenapĺňa očakávania väčšiny obyvateľov nášho mesta. Aj to je dôvod, prečo sa nezisková organizácia Nová mestská karta rozhodla vytvoriť takú, ktorá je zadarmo a s množstvom výhod. „Nová košická mestská karta vytvára rozsiahlu sieť partnerov, ktorí chcú poskytovať presne také služby, aké od nich Košičania očakávajú,“ hovorí riaditeľka neziskovej organizácie Michaela Karaffová.

Oslovte celé mesto

Partneri, ktorí sa do projektu zapoja, nielenže podporia rozvoj Košíc, ale svojimi službami oslovia celé mesto. Vďaka tomu môžu podporovať komunitu Košičanov, ako aj návštevníkov, ktorí do metropoly východu zavítajú. Majú jedinečnú možnosť dostať sa do pozornosti 80-tisícom Košičanov, ktorí v súčasnosti využívajú mestskú kartu, 222-tisícom turistov,  60-miliónom cestujúcich MHD ročne!

Dostaňte sa do pozornosti 80-tisícom Košičanov, ktorí v súčasnosti využívajú mestskú kartu. Foto: Veronika Janušková
Dostaňte sa do pozornosti 80-tisícom Košičanov, ktorí v súčasnosti využívajú mestskú kartu. Foto: Veronika Janušková

Prostredníctvom partnerov zapojených do projektu vznikne široká sieť miest, kde môžu Košičania využiť svoju kartu, či už vo forme zľavy, voľného vstupu, alebo získať inú výhodu. Je to spôsob, ako prezentovať spoločnosť, služby či produkty, ktoré sú súčasťou ich portfólia. Ak sa stanete partnerom karty, ďalšou výhodou je aj pravidelná mediálna propagácia.

Silná sieť partnerov

Vďaka partnerstvám búdu mať držitelia novej mestskej karty exkluzívne výhody. Záleží už len na firmách, čo užívateľom ponúknu. Stať sa partnerom je jednoduché. Záujemcovia môžu neziskovú organizáciu kontaktovať na webovej stránke www.partnerkarty.sk, ktorá bola práve na tento účel zriadená.
Do projektu sa prihlásilo už viacero firiem, ktoré majú záujem poskytnúť Košičanom výhody. Jahodná Resort, Leo Expres, Moris Slovakia, autoškola VaV a mnoho ďalších. Partneri môžu vytvoriť balíčky služieb, ktoré si ako zvýhodnený paušál budú môcť kúpiť majitelia novej mestskej karty. 

Pre tých, ktorí sa napríklad rozhodnú postaviť si svoje vlastné bývanie, vedia partneri pripraviť „stavebný paušál“. Ten bude poskytovať kompletné zabezpečenie od ponuky materiálu potrebného na stavbu domu, cez okná, podlahy, fotovoltaické panely, strechu, zateplenie až po vymaľovanie stien či dopravu pri sťahovaní za cenu výhodnejšiu, ako keby sa rozhodli svoj domov postaviť  individuálne, mimo siete partnerov novej mestskej karty. Takýmto spôsobom môžu partneri kooperovať a navzájom podporovať svoje podnikanie.

Partneri, ktorí sa do projektu zapoja, môžu osloviť celé mesto. Foto: Veronika Janušková
Partneri, ktorí sa do projektu zapoja, môžu osloviť celé mesto. Foto: Veronika Janušková


(ML)
 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím