PR 19.08.19

Súťažte s NAŠAKARTA a Beauty Expert

Profesionálne kadernícke a kozmetické salóny Beauty Expert sú známe svojou dlhoročnou tradíciou. Nájdete ich na troch miestach v Košiciach, v OC Aupark, OC Galéria a na Hlavnej 83. Majiteľom záleží najmä na tom, aby sa návšteva v salóne spájala nielen s profesionálnymi kaderníckymi službami, ale aj s absolútnym uvoľnením a odpočinkom.

Vďaka najmodernejšiemu vybaveniu Beauty Expert môžete v relaxačnej atmosfére s príjemnou hudbou navyše získať aj bonusy ako občerstvenie a môžete si užiť pohodlie
v masážnom kresle či oddych pri vodnej stene.

S aplikáciou NAŠAKARTA pri výbere tohto salónu získate zľavu 10 % na služby a 5 % na produkty. V salone Beauty Expert OC Galeria ziskate aj zľavu 15% na solárium. Okrem toho môžete získať poukážku v hodnote 100 eur na služby Beauty Expert v OC Galéria, stačí, ak sa zapojíte do súťaže na Facebooku KOŠICE:DNES.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím