PR 16.08.19

Súťažte s NAŠAKARTA a Bowling spot

DNES
Zdieľať:

Bowling Spot na Čermeľskej ceste 1 je svojou príjemnou atmosférou ideálnym miestom na firemné akcie a večierky. Hráčom a návštevníkom je poskytnutý kompletný cateringový servis, môžu si vybrať z množstva výborných jedál, chuťoviek alebo nápojov v časti reštaurácie s krbom.

Nie je tu priestor len pre profesionálnych hráčov, ale aj pre tých rekreačných či začiatočníkov a pre rodiny s deťmi. V tomto ročnom období si môžete spríjemniť posedenie na letnej terase s kapacitou 200 osôb, ktorej súčasťou je detské ihrisko s trampolínou a nafukovacími hradmi.

S aplikáciou NAŠAKARTA môžete v Bowling Spot ušetriť so zľavou až 40 % na bowling.

Navyše, na Facebooku KOŠICE:DNES sa môžete zapojiť do súťaže o bowling s výborným pečeným kolenom.

Foto: nasakarta
Foto: nasakarta

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím