PR 07.12.18

Teambuildingy ako zaslúžená odmena

Foto: Zelená Lagúna

Firemné večierky sú neodmysliteľnou súčasťou blížiaceho sa konca roka. Základom je výber priestoru, v ktorom sa kolektív uvoľní a na chvíľu zabudne na pracovný stres. Jednou z možností je hotel Zelená Lagúna na Domaši – sadne vám prostredím, gastronómiou i servisom.

V decembri hodnotíme predošlý rok a dávame si predsavzatia na ten ďalší. Rovnako ako v osobnom živote, platí to aj vo firemnom. Každá spoločnosť sa niekam za rok posunie. Za touto prácou je celý tím. V podnikoch, menších i väčších, je dobrou tradíciou poďakovanie sa zamestnancom za celoročnú prácu.

Jedným z najbežnejších prejavov tejto vďačnosti sú odmeny, ale aj večierky. Na takomto podujatí sa zíde celá firma a oslávi svoje úspechy. Kolegovia sa zídu v neformálnej atmosfére, uvoľnia sa, zabavia i zrelaxujú.

Hotel Zelena Lagúna je ideálny pre akcie menších i väčších firiem. Foto: Zelená Lagúna
Hotel Zelena Lagúna je ideálny pre akcie menších i väčších firiem. Foto: Zelená Lagúna

Výber atrakcií

Je trendom, že menšie firmy sa na podobných stretnutiach chcú porozprávať v pokojnej atmosfére a pohostiť sa dobrým jedlom. Väčšie spoločnosti siahajú po veľkolepých párty s DJ-om či kapelou. Okrem toho sa pri organizovaní večierkov nezabúda na atrakcie, ako napríklad barmanská šou. Stále obľúbenejšími sa stávajú tematické párty.

Foto: Zelená Lagúna
Foto: Zelená Lagúna

Aj keď sa mnohí uvoľnia, treba myslieť na to, že nejde o obyčajný večierok, no firemný. Ste na ňom s ľuďmi, ktorých budete naďalej stretávať na pracovisku. Aj takáto spoločenská udalosť má svoju etiketu. Medzi pár základných rád patrí neprehnať to s alkoholom a jedlom. Vedieť, kedy prísť a kedy odísť. Oboje by nemali byť príliš skoro ani neskoro. Pozor na fotky a videá, ktoré tam vzniknú. Dbajte na zovňajšok. Pravidlom pri ženách je neodhaliť príliš veľa – vyberte si, buď ramená, alebo nohy.

Nepracovné priestory

Vydýchnuť si môžete aj na pracovisku, no je lepšie, ak si zvolíte iné priestory. Zamestnanci by sa nemuseli uvoľniť, ak by pred sebou stále mali pracovné povinnosti, poznámky a podobne. Treba zmeniť prostredie na také, v ktorom sa nebudú cítiť stroho.

Ideálne sú reštaurácie a hotely. A to či už si zvolíte celý pobyt s wellness a prespaním, alebo tam strávite len jeden večer. Pre teambuilding firmy odporúčame hotel Zelená Lagúna, v krásnom prostredí vodnej nádrže Veľká Domaša.

Foto: Zelená Lagúna
Foto: Zelená Lagúna

Večierok na Domaši

„Okolie, areál hotela a jeho spoločné priestory predstavujú ideálne riešenie pre skĺbenie práce a oddychu. Sme vhodnou voľbou pre menšie i väčšie firmy. Samozrejmosťou je ústretovosť personálu a servis na vysokej úrovni,“ vyjadrila sa Andrea Mihalčinová, manažérka obchodného oddelenia hotela Zelená Lagúna.

Foto: Zelená Lagúna
Foto: Zelená Lagúna

Pri tomto výbere vás môže osloviť gastronómia, ktorá ulahodí aj najväčším gurmánom, wellness svet s bazénom, masáže, pieskové a multifunkčné ihrisko či požičovňa športových potrieb. Teambuildingy sú tu dostupné v rôznych priestoroch, stačí si vybrať, ktorý vám sadne, či už esteticky alebo kapacitne. „Pri menších kolektívoch je ideálna vináreň s krbom, no máme v ponuke tiež kongresovú sálu, prípadne lobby bar,“ objasnila. 

Personál hotela zabezpečí celý servis, vhodnú hudobnú produkciu, prípadne vami zvoleného umelca. „Pri kongresoch sa postaráme o coffee break, pri teambuildingoch a vianočných večierkoch ponúkame štvorchodové menu, bohaté bufetové stoly a ochutnávku vín.“

Foto: Zelená Lagúna
Menšie spoločnosti si väčšinou vyberajú priestor vinárne. Foto: Zelená Lagúna

(SZ)

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím