PR 30.11.18

Vychutnajte si Silvester v hoteli Zelená Lagúna

Foto: archív ZL

Po celom roku si zaslúžime oddych – to si radi hovoríme, keď sa blížia posledné dni roka. Zároveň však chceme poriadne osláviť to, že sme ho prežili v šťastí a zdraví, a tešíme sa na nový rok. Pri tejto príležitosti si môžeme dopriať aj niečo viac, než je televízny program a chlebíčky so šampanským.

Ak na Silvestra nechcete riešiť nič, len si skrátka užívať pohodu a veľkoleposť okamihu, vyskúšajte slávnostný pobyt v príjemnom prostredí. Počas neho zabudnete na starosti predošlého roka a pripravíte sa na ten nový 2019 v noblese a kráse.

Dnes je mnoho možností, ako a kde stráviť noc plnú ohňostrojov a predsavzatí. Dokonalý komfort vás čaká na Domaši v štvorhviezdičkovom hoteli Zelená Lagúna. Vyberať si tu môžete z dvoch variantov – na tri dni a dve noci alebo štyri dni a tri noci, pričom si svoj pobyt môžete rezervovať v termíne od 29. decembra 2018 do 2. januára 2019. 

Ponuka platí pre dve dospelé osoby, a je to teda ideál pre romantický výlet na konci roka. Avšak, môžete so sebou vziať aj deti, ktoré výlet na Silvestra určite poteší. Na vaše požiadanie vám v hoteli zabezpečia aj animátorku.

Foto: Zelená Lagúna
Foto: Zelená Lagúna

Komfort a relax

Zelenej Lagúne vás poteší ubytovanie v komfortne a štýlovo zariadených izbách s veľkolepým výhľadom na vodnú hladinu nádrže Veľká Domaša. Pobyt zahŕňa polpenziu a tiež neobmedzený vstup do wellness sveta, plaveckého bazéna a kardio posilňovne. Relax, ktorý si po náročnom roku rozhodne zaslúžite. Skrátka, neriešiť nič, len si poriadne oddýchnuť.

Pri vstupe na večierok vás privítajú welcome drinkom, po ktorom bude nasledovať výborná a esteticky servírovaná štvorchodová večera. Poteší nielen ženy, ktoré si takto vôbec nemusia robiť starosti s prípravou slávnostného občerstvenia. Citlivo a vkusne zostavené menu uspokojí aj tých najnáročnejších gurmánov. 

Foto: Zelená Lagúna
Foto: Zelená Lagúna

Bohatý večerný program

Ak sa radi zabávate s energickou hudbou, určite vás poteší, že počas silvestrovskej noci vám na tomto mieste bude hrať rock´n´rollová skupina The Cellmates. Vtiahne vás do neopakovateľnej atmosféry 50. rokov a postará sa o skvelú zábavu, s ktorou sa môžete pretancovať do nového roka 2019. Bohatý program vás čaká počas celej párty – súťaže a tiež tombola, v ktorej budete hrať o zaujímavé ceny.

Presne o polnoci sa pokocháte veľkolepým ohňostrojom s novoročným prípitkom v ruke. Po celý večer budete mať k dispozícii bufet vybraných alkoholických nápojov. Po polnoci si doplníte energiu bohatým bufetom a ráno vás poteší novoročný brunch. Aj nový rok tak začnete luxusne a necháte sa obslúžiť. Ideálne? Prežite čarovný Silvester.


Foto: Zelená Lagúna 

Čítajte viac: zabava silvester

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím