PR 10.09.19

ZABÁVAJ SA VÝHODNE S APLIKÁCIOU NAŠAKARTA

NAŠAKARTA je mobilná aplikácia, ktorú môžete využívať u viac ako 200 partnerov prevažne na východnom Slovensku. VŽDY za zvýhodnené ceny. 

NAŠAKARTA si môžete stiahnuť a registrovať sa pre užívanie výhod do konca roka 2019 úplne ZADARMO. Stačí použiť kód „KOSICE19“. 

Vďaka NAŠAKARTA môžete ušetriť v rôznych oblastiach - pri nákupe tovarov a služieb, pri vzdelávaní, či vo voľnom čase! Tricklandia, kino, divadlá, paintball, bowling či Košická detská železnička. Školy či autoškoly.

To je len zopár z partnerov, u ktorých si môžete užívať výhody NAŠAKARTA

Ak sa zapojíte do dnešnej súťaže na Facebooku KOŠICE:DNES môžete vyhrať  rodinnú vstupenku do ZOO Košice so vstupom do Dino Parku. Šancu majú traja z vás! Navyše, jeden zo zaregistrovaných môže vyhrať aj OFFROAD JAZDU terénnym safari autom pre štyri osoby s večerou v reštaurácií Gazdovský dvor.

Každý zaregistrovaný v Našakarta bude zaradený do žrebovania o hlavnú cenu - ELEKTROKOLOBEŽKU!

Žrebovanie prebehne už 30.9.2019!

Tak sťahujte a vyhrajte!

Viac o NAŠAKARTA na webe: nasakarta.sk 

Čítajte viac: sutaze pr

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím