16.06.19

Auto skončilo na streche

Foto: FB Tomáš Kanďo Kandrik

Dnes pred 14-tou hodinou došlo k dopravnej nehode na Festivalovom námestí.  Auto v ktorom sedela mladá vodička z Michaloviec skončilo na streche.

„Som vodič auta, ktoré šlo po hlavnej ceste. Nepamätám si presne, kedy domňa niekto vrazil, pamätám si už len ako som skončila na streche dole hlavou, zavesená o bezpečnostný pás. Potom nám už len pomáhali ľudia z okolia. Ale nikomu sa nič nestalo, sme v poriadku,“ prezradila na mieste nehody vystrašená Dominika. 

Vodička Dominika má vodičský preukaz 5 rokov: „Nie je to o tom, že nepoznám značky, jednoducho mi nedalo prednosť. Nieje to príjemná skúsenosť,“ opísala situáciu Dominika 

reklamná správa

Foto: FB Tomáš Kanďo Kandrik
Foto: FB Tomáš Kanďo Kandrik
Foto: Veronika Janušková
Foto: Veronika Janušková

reklamná správa

Haberová
Zdieľať článok:

Je absolventkou Prešovskej univerzity, v odbore Mediálne štúdiá. S prácou redaktorky začala už na vysokej škole. Dnes pôsobí v TV KOŠICE:DNES, ako redaktorka a moderátorka. Venuje sa publicistike a tvorbe televízných relácií.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím