16.09.19

Čakáme vás na bazáriku!

foto: archív KD

AKTUALIZOVANÉ 

V pondelok o 14. hodine sa odštartoval charitatívny FASHION bazárik KOŠICE:DNES, z ktorého výťažok pôjde košickej Lige proti rakovine.

Na výber máte niekoľko kúskov od redaktorov mediálneho domu, ale aj oblečenie košických celebrít ako Ondrej Kandráč, Milan Kolcun či Rasťo Kopina z Nocadeň.

 
Bazárik si nenechal ujsť ani Braňo Mojsej mladší, ktorý priniesol tričko svojho ocina. Aj tento kúsok, v ktorom Braňo kedysi koncertoval, si za symbolickú cenu môžete kúpiť v košickom Auparku pred Billou.

Chcete tričko od Timka či Kopinu? Podporte náš charitatívny bazarík

Viac k téme

16.09.19
Chcete tričko od Timka či Kopinu? Podporte náš charitatívny bazarík
 

Na mieste boli aj naše redaktorky Veronika Haberová a Barbora Slivková, ktoré vám s výberom ochotne pomohli. Pondelkový bazárik trval do 18. hodiny.

reklamná správa

NEPLAŤ ZA DONÁŠKU!

Špičková vietnamská kuchyňa priamo k Vašim dverám.

Zistite viac
 

Liga proti rakovine vám ďakuje
Prvý ročník charitatívneho bazáriku dopadol výborne. Košickej pobočke Ligy proti rakovine sme vyzbierali takmer 120 eur. Akciu prišla osobne podporiť aj Miroslava Hunčíková, zakladateľka neziskovej organizácie Svetielko pomoci a pracovníčka Ligy proti rakovine. 

Foto: Veronika Janušková 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím