20.03.19

Čaputovej voliči sa nenajedli

Foto: anonym

Nie každý bol spokojný s výsledkami sobotňajších prezidentských volieb. Svoj názor netradične vyjadril aj zamestnanec jednej košickej reštaurácie v obchodnom centre Tip Top. Voličov kandidátky Zuzany Čaputovej poslal sa najesť ku konkurencii.

Tip nám poslala pravidelná zákazníčka prevádzky. 

Iniciatívny čašník

„Bola som dnes (v nedeľu) na obede a našla som na stole odkaz pre klientov reštaurácie, nad ktorým som sa zhrozila,“ uviedla žena, ktorá si neželá byť menovaná.

„Koridor je reštaurácia vedľa. Nevedela som zistiť kontakt na majiteľa reštaurácie, ale otočila som sa a išla vedľa, tak ako si to priali,“ uviedla. Podľa jej názoru nešlo o postoj majiteľov podniku, ale konkrétneho zamestnanca. „Myslím si, že to napísal čašník, ktorý mal hákový kríž na náramku, a majiteľ o tom odkaze nemal ani tušenia,“ dopĺňa detaily zážitku. 

reklamná správa

Spolumajiteľka v šoku

Reštauráciu sme cez týždeň osobne navštívili, no odkaz sme už nenašli, čašník v ten deň nepracoval. Zatelefonovali sme teda spolumajiteľke a prevádzkarke v jednej osobe. Zo skúsenosti zákazníčky ostala v šoku: „Nie, o tomto ozname nič neviem a som neskutočne vytočená. Cez víkend som nebola v reštaurácii a nevedela som, čo sa tam dialo.“  Zákazníčke sa cez našu redakciu ospravedlnila a sľúbila nápravu. 

Echt Slovák

Problém bude riešiť so zamestnancami. „Určite budú postihy, lebo toto nie je normálne. Ja sama som volila Čaputovú a s takýmto prístupom sa ako majitelia reštaurácie nestotožňujeme,“ uviedla prevádzkarka. Podľa jej slov si nevšimla ani to, že jej zamestnanec nosí náramok s hákovým krížom.

„Je pravda, že on sa prezentuje ako echt Slovák, ale žiadne symboly som si nevšimla. Naši zamestnanci majú riadne pracovné oblečenie, ale žiadny náramok som nezbadala,“ dodala spolumajiteľka a ospravedlňuje sa všetkým zákazníkom, ktorí mali v nedeľu podobnú skúsenosť.

reklamná správa

Kacejová
Zdieľať článok:

Absolventka masmediálnych štúdií na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Po strednej škole začínala ako redaktorka v miestnej televízii TV Levoča. Počas vysokej školy pôsobila v internátnom Študentskom rozhlase Košice (ŠTuRKo) a absolvovala stáž v The Slovak Spectator. V mediálnom dome KOŠICE:DNES zakotvila v redakcii spravodajstva. Vo svojich témach sa venuje najmä občianskym problémom. 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím