17.05.18

Cez víkend zatvoria cestu na Jahodnú

foto: archív kd

Pre 10. ročník pretekov Moris cup Jahodná 2018 bude štátna cesta II/547 v úseku Alpinka železničné priecestie – Jahodná rázcestie – Košická Belá úplne uzavretá v sobotu od 8. do 12.30 hodiny, kedy bude prvá a druhá tréningová jazda. Od 13. do 18. hodiny sa uskutoční prvá a druhá súťažná jazda. Preteky budú pokračovať aj v nedeľu. Od 8.30 bude tréningová jazda a neskôr o 11.30 a 13.30 budú súťažné jazdy. Cesta bude uzavretá až do 16. hodiny. Ak to situácia dovolí, organizátor po každej súťažnej jazde otvorí cestu na krátky čas pre verejnú dopravu.

reklamná správa

Vargová
Zdieľať článok:

V novinách pracuje od roku 1994. Začala v Korze, pokračovala v Korzári a v auguste 2014 zakotvila v KOŠICE:DNES ako redaktorka spravodajstva a servisu.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím