25.03.18

Chcel utiecť policajtom, pri diaľnici narazil do traktora

foto: HAZZ

Po nedávnej zbesilej jazde cez centrum Košíc pokúšal zdatnosť policajtov aj vodič na čiernom aute značky Audi. Ten dnes ráno unikal policajnej hliadke už od Košickej Polianky smerom na Rozhanovce. Prenasledovanie skončilo po tom, ako vodič narazil do traktora.

Správu o policajnom zásahu v stavenisku pri Budimíri priniesol denník Korzár. Vodič, ktorý sa snažil polícii rýchlou a ohrozujúcou jazdou unikať, nezvládol riadenie a narazil do odstaveného traktora na stavenisku diaľnice. Na mieste zasahovali aj hasiči a záchranári. Vodič ostal po nehode zranený. Bližšie informácie zisťujeme.

reklamná správa

NEPLAŤ ZA DONÁŠKU!

Špičková vietnamská kuchyňa priamo k Vašim dverám.

Zistite viac

Jana Mésarová hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach zatiaľ presnejšie informácie poskytnúť nevedela.

„Momentálne je udalosť policajtmi dokumentovaná na mieste. Podľa predbežných informácií mal vodič unikať preto, že jazdil so zákazom činnosti viesť motorové vozidlá,“ informovala.

foto: HAZZ
foto: HAZZ

(PS) 

Čítajte viac: policia

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím