16.05.19

Ďalší migranti na diaľnici! Kamionistovi búchali na kabínu

Foto: FB/Polícia Slovenskej republiky
DNES
Zdieľať článok:

Kamionista na diaľnici z Košíc do Prešova ostal vo štvrtok (16. 5.) poriadne zaskočený. Počas jazdy mu totiž niekto začal búchať na kabínu.

Ako informuje na svojej webovej stránke TV Markíza, kamionista okamžite zastal. Zo strechy mu potom zoskočili dvaja migranti a dali sa na útek. „Podľa slov kamionistu, ktorý išiel zo Srbska, mu dvojica rozrezala plachtu kamiónu na niektorom z odpočívadiel,“ uvádza televízia.

reklamná správa

Cieľom bolo Nemecko 

Polícia Slovenskej republiky na svojom Facebooku uviedla, že migranti boli zadržaní dopravnou hliadkou, ktorú vyslalo operačné stredisko na základe telefonátu od slovenského kamionistu idúceho za Bielorusom. „Migranti nemali pri sebe doklady a prišli z Indie a Afganistanu. Zoznámili sa v Srbsku a ich cieľom bolo dostať sa do Nemecka,“ dodala polícia. 

Podobný incident sa stal v Prešove koncom apríla. Vtedy z kamióna vyskočili traja ľudia pravdepodobne iránskej alebo afgánskej národnosti. Všetkých následne zadržala polícia.

Polícia zadržala v Prešove migrantov, ktorí vyskočili z kamióna

Viac k téme

29.04.19
Polícia zadržala v Prešove migrantov, ktorí vyskočili z kamióna

(OK)

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím