05.08.20

Djordjevič už rieši nahrávku s právnikom

reprofoto: Plus 7 dní

 AKTUALIZOVANÉ 

Portál týždenníka Plus 7 dní v utorok (4. 8.) zverejnili video opitého muža močiaceho v centre Košíc. Napísal, že môže ísť o známeho komunálneho politika.   

Na videu je tackajúci sa muž, ktorý ešte za vidna vykonáva svoju potrebu na parkovisku na Vodnej ulici. Okolostojaci na neho pokrikujú „Džordžo, ty si mišelin,“. Džordžo je prezývka Michala Djordjeviča (nezávislý), ktorý je poslancom mesta Košice aj poslancom mestskej časti Staré Mesto. Dlhodobo vystupuje ako kritik košického primátora Jaroslava Polačeka aj starostu Starého mesta Igora Petrovčika.  

Djordjeviča oslovil denník KOŠICE:DNES. Najprv tvrdil, že nevidel žiadne video a preto sa k nemu nevie vyjadriť.

„Nemám vedomosť o tom, že by som niekomu pózoval pri akomkoľvek nakrúcaní v centre,“ povedal. 

reklamná správa

V Košiciach teraz s bonusom až do 27%!

Pozrite si špeciálnu ponuku skladových vozidiel Audi v Moris Slovakia.

Zistite viac
 

Stanovisko doplnil 

Neskôr si nahrávku pozrel a svoje stanovisko aktualizoval. „Zverejnený materiál sa chystám riešiť po zákonnej línii a po porade so svojím právnikom sa nebudem zatiaľ k tejto situácii vyjadrovať,“ uviedol. 

Doplnil, že viac informácií poskytne akonáhle to bude možné a keď nimi bude oficiálne disponovať. „Rešpektujte, prosím prezumpciu neviny a ochranu osobnosti,“ dodal poslanec.

Konanie muža na videu by mohlo byť považované za priestupok proti verejnému poriadku, za ktorý je pokuta najviac sto eur. Denník KORZÁR informoval, že prípadom sa už zaoberá obvodné oddelenie polície v Starom Meste.    

reklamná správa

Absolventi v praxi

Prví úspešní absolventi odboru technik vodár vodohospodár doplnili rady vodárov.

Zistite viac

Zaujalo vás niečo vo vašom okolí? Napíšte nám na tipy@kosicednes.sk

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím