16.07.19

Do knižnice už nepotrebujete mačetu

foto: Veronika Janušková

Dostať sa do Verejnej knižnice J. Bocatia na Hviezdoslavovej ulici bolo pred pár dňami problém. Niežeby tam zamykali aj počas otváracích hodín, ale cestička ku knižnici bola taká zarastená, že človek by aj zvažoval, či si nevziať mačetu, aby sa dostal k obľúbenej literatúre.  

Opýtali sme sa, čo na to Správa mestskej zelene (SMsZ): „V súčasnosti prebieha už druhé strihanie živých plotov a kríkov v tejto sezóne. Práce vykonávame podľa vopred stanoveného harmonogramu. Kríky v tejto lokalite ostriháme do konca tohto týždňa,“ povedala pre KOŠICE:DNES Erika Kucziková, asistentka riaditeľa. Napokon prešlo iba pár hodín od doručenia e-mailu a živý plot už bol ostrihaný tak, ako sa patrí.

Džungľa pri Knižnici pre mládež na Hviezdoslavovej ulici. foto: db
Džungľa pri knižnici Hviezdoslavovej ulici. foto: db
Po pár hodinách už bolo všetko OK. Niekedy stačí jeden mail... foto: db
Po pár hodinách už bolo všetko OK. Niekedy stačí jeden mail... foto: db

reklamná správa

Čítajte viac: smsz

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím