13.06.18

Do Košíc prichádza najväčšia letecká spoločnosť v Európe

Foto: TASR

AKTUALIZOVANÉ
Ryanair, najväčšia letecká spoločnosť v Európe, prichádza do Košíc. Írsky dopravca bude do metropoly východu lietať z letiska Londýn Southend. Novú linku chce prevádzkovať trikrát týždenne, pričom prvý let je naplánovaný na 2. apríla 2019. Jednosmerné letenky od 24,99 eura budú v predaji už od 15. júna 2018. 

reklamná správa


„Linka spájajúca Košice s letiskom Londýn Southend otvára množstvo príležitostí pre tisícky Slovákov žijúcich v Anglicku a pre turistov z Londýna a jeho okolia, aby mohli objavovať krásy nášho mesta i východného Slovenska. Navyše, v máji 2019 sa na Slovensku budú konať majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji a tím Spojeného kráľovstva odohrá svoje zápasy v základnej skupine práve v Košiciach. Fanúšikovia tak môžu využiť aj toto spojenie a prísť podporiť svoje mužstvo,“ povedal Michael Tmej, výkonný riaditeľ a predseda predstavenstva Letiska Košice.

Momentálne z Košíc lieta na letisko London Luton spoločnosť Wizz Air sedemkrát týždenne.

foto: Veronika Janušková
foto: Veronika Janušková

 

Hakl
Zdieľať článok:

V novinách pracuje od roku 1998. Pôsobil vo viacerých redakciách, napríklad v Košickom večerníku, Košickom denníku a v celoslovenskom denníku Nový Čas. V redakcii KOŠICE:DNES sa zaoberá komunálnou politikou. 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím