tip od čitateľa
15.01.20

Dopravný podnik hľadá poškodený kábel osvetlenia v Mestskom parku

ilustračné foto: Veronika Janušková

Čitateľka Hilda nás upozornila, že v časti Mestského parku nefungujú lampy. DPMK chce poruchu vo verejnom osvetlení napraviť budúci týždeň. 

Podľa pani Hildy nesvietia lampy približne z dvoch tretín. „Od búdky s občerstvením k malej kruhovej fontáne a k Paškovmu domu fungujú, ale v smere na Poštu 2 už nie. Minule sme s manželom prechádzali týmto neosvetleným úsekom a boli tam asociáli. Museli sme prejsť okolo nich, no našťastie sa nám nič nestalo. Keby nás však niekto v tej tme napadol, nemali by sme šancu ho identifikovať,“ sťažuje sa pani Hilda.

reklamná správa

NAJLEPŠIE KVÁSKOVÉ CHLEBÍKY V KOŠICIACH

Domáce kváskové chlebíky s výnimočnými prísadami nájdete len v predajniach potravín KLAS!

Zistite viac

Problematické káble

Dopravný podnik, ktorý má na starosti verejné osvetlenie v meste, spomínanú poruchu osvetlenia v parku eviduje asi tri týždne. Chyba by mal byť v kábloch, ktoré je problematické lokalizovať. „Na miesto prišli bezprostredne po zistení poruchy naši pracovníci. Presné miesto poruchy však zatiaľ nebolo určené, nakoľko lokalizáciu poškodeného miesta sťažujú chýbajúce schémy zapojenia. Na zisťovaní poruchy pracujeme a po lokalizácii miesta poškodeného kábla poruchu okamžite odstránime,“ uviedla hovorkyňa DPMK Vladimíra Petrušová, podľa ktorej by k náprave mohlo dôjsť najneskôr do polovice budúceho týždňa (22.januára). 

reklamná správa

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím