17.08.19

DPMK posúva koniec platnosti papierových lístkov

foto: Veronika Janušková
Vargová
Jana Vargová
redaktorka
Zdieľať:

Keďže od 1. septembra sa v Košiciach zvyšuje cestovné a začína platiť nová tarifa, vedenie Dopravného podniku mesta Košice (DPMK) sa rozhodlo vyjsť v ústrety cestujúcim a upravilo spôsob výmeny papierových cestovných lístkov všetkých druhov, ktorým končí platnosť 31. augusta.
 
„Doteraz nespotrebované cestovné lístky bude možné využiť v prostriedkoch MHD ešte do nedele 15. septembra 2019 (vrátane). Pri označení v prostriedkoch MHD musí byť ich hodnota minimálne v rovnakej  výške ako už v tom čase platný cestovný lístok,“ uvádza sa na stránke dopravného podniku.

reklamná správa

Chýba vám zub a odvaha sadnúť si do kresla?

Implantáty nahradia chýbajúce zuby na 100%. Kvalitný materiál a precízna práca sú základom úspechu.

Zistite viac

 
DPMK na stránke tiež oznamuje, že od 2. 9. do 13. 9. 2019 vymení vo svojom zákazníckom centre na Bardejovskej ulici 6 všetky nespotrebované cestovné lístky v prípade, ak cestujúci preukáže ich kúpu pokladničným bločkom.

Cestovné v košickej MHD sa zvyšuje

Viac k téme

04.07.19
Cestovné v košickej MHD sa zvyšuje

 
„Bez dokladu o kúpe bude možné vymeniť cestovné lístky maximálne do hodnoty 5 eur na jednu osobu s tým, že cestujúci musí vypísať predložený formulár a predložiť svoj doklad totožnosti.“ 
 
Základný 30-minútový cestovný lístok bude stáť od 1. septembra 90 centov (s BČK 86 centov), 60-minútový 1 euro (s BČK 96 centov). Zľavnený 30-minútový cestovný lístok bude stáť 45 centov (s BČK 41 centov), 60-minútový 50 centov (s BČK 46 centov).

reklamná správa

Naša karta - aplikácia s ktorou ušetríte!

Stiahnite si ju a zaregistrujte sa do konca roka 2019 úplne zdarma!

Zistite viac

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím