13.02.20

Exkluzívny prieskum pre KOŠICE:DNES. Prekvapivé výsledky na východe!

Prinášame vám exkluzívny prieskum spoločnosti ANTIK Telecom v spolupráci s mediálnym domom KOŠICE:DNES. Ak by sa parlamentné voľby 2020 konali v polovici februára, na východnom Slovenku by rovnako ako v Košiciach vyhrali Matovičovci. 

So ziskom takmer 29 percent by na východe vyhralo OĽaNO, nasleduje strana ĽSNS s necelými 11 percentami a strana Za ľudí s podporou skoro 10 percent. Smer-SD by získal len 8 percent.

Prieskum sa uskutočnil interaktívnym spôsobom prostredníctvom hlasovania cez set-top box, priamo na televíznych obrazovkách zákazníkov spoločnosti ANTIK Telecom. Politické strany boli zoradené podľa oficiálneho poradia. Zákazník si mohol zvoliť iba jednu z nich. 

Prieskum prebiehal v dňoch od 11. 2. do 13. 2. 2020 v lokalite východného Slovenska. Hlasovania sa zúčastnilo 9 348 respondentov.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím