08.04.19

Exotika prilákala tisícky ľudí

foto: Veronika Janušková

Nedeľné ráno patrilo v Spoločenskom pavilóne predajcom a chovateľom exotických zvierat. 

Počas akcie AkvaTera - divočina v meste - sa predstavilo vyše 60 vystavovateľov zo Slovenska a susedných krajín so stovkami živočíchov, z ktorých mnohé nenájdeme ani v zoo. 

Exotickú výstavu si nechceli nechať ujsť tisícky ľudí, ktorí už od rána stáli v dlhých radoch pred vstupom. „Výstava sa mi páčila, aj keď je určená hlavne chovateľom a tým, ktorí si chcú nejaké zviera kúpiť, alebo začať chovať,“ povedal jeden z účastníkov. Najviac ho zaujali netradičné druhy hlodavcov a veveričiek. 

reklamná správa

NAJČERSTVEJŠIE MÄSO A VÝROBKY V KOŠICIACH

Kvalitu mäsa garantuje náš vlastný bitúnok. Exkluzívne iba v potravinách KLAS. Kde ich nájdem?

Zistite viac

Svoju činnosť na výstave predstavovali aj košické útulky, ktoré so sebou priniesli aj štvornohých priateľov. Návštevníci im mohli na chod zariadenia prispieť kúpou predmetov, ktoré útulky ponúkali, alebo finančným či materiálnym príspevkom. 

Exotické tvory môžu ľudia obdivovať dvakrát ročne, vždy na jar a na jeseň. Jesenná akcia je naplánovaná na 17. novembra 2019.

(HUN)
foto: Veronika Janušková

reklamná správa

Čítajte viac: vystava zvierata

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím