08.09.17

Festival maskotov v zoo

foto: Veronika Janušková

Rozprávkové postavičky sa už po piatykrát stretnú v nedeľu na Veľkom festivale maskotov. Príde ich vyše päťdesiat, medzi nimi bude aj Vrana - maskot mesta Košice, Macko Pu či Káčer Donald. Podujatie sa začne o 14:30 hod. V programe sa predstaví detské divadielko, Ujo Ľubo, tanečné súbory či kúzelník. Na deti čaká aj minidiskotéka. Súčasťou programu bude krst mláďatka. V rámci festivalu prebehne aj charitatívna tombola, výťažok z ktorej poputuje Nadácii pre deti Slovenska. K dispozícii bude kyvadlová doprava a posilní sa pravidelná linka číslo 29. 

reklamná správa

V Košiciach teraz s bonusom až do 27%!

Pozrite si špeciálnu ponuku skladových vozidiel Audi v Moris Slovakia.

Zistite viac

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím