PR 09.02.18

Finále ankety Košičan roka 2017 vrcholí!

foto: Veronika Janušková

Hlasovanie vo finále ankety KOŠIČAN ROKA 2017 sa uzavrie túto nedeľu presne o polnoci. Podporte svojho favorita ešte dnes a možno práve vy získate nový Fiat 500 od spoločnosti Auto-Valas.

Košice sú jedinečným mestom, naším domovom. Jeho tvár, bohatstvo, minulosť, prítomnosť i budúcnosť tvoria skvelí ľudia. Chceme ich zviditeľniť. Aj o tom je anketa KOŠIČAN ROKA 2017.

Získajte novučičké auto

Podporte svojho kandidáta a získajte jedinečnú cenu - nový Fiat 500 od spoločnosti Auto-Valas. Každý hlasujúci môže zaslať svojmu favoritovi len jeden hlas. Mená absolútnych víťazov sa dozvieme na slávnostnom galavečere 24. februára. Záznam z podujatia vám prinesieme 25. februára v televízii a na Facebooku KOŠICE:DNES.

Svoj hlas môžete zaslať prostredníctvom hlasovacieho lístka, ktorý nájdete na 9. strane vo vydaní denníka KOŠICE:DNES. Vyplnený hlasovací lístok je potrebné doručiť na adresu našej redakcie (Hviezdoslavova 6). Hlasovať môžete aj elektronicky vyplnením formulára, ktorý nájdete na webovej stránke www.kosicanroka.sk alebo formou SMS správy s textom uvedeným pri mene/názve osobnosti/subjektu na číslo 6679. Súťažte a vyhrajte Fiat 500 od spoločnosti Auto-Valas. Máte poslednú šancu. 

Podporte svojho favorita a vyhrajte Fiat 500 od spoločnosti Auto-Valas.  foto: Veronika Janušková
Podporte svojho favorita v ankete Košičan roka 2017 a vyhrajte Fiat 500 od spoločnosti Auto-Valas. foto: Veronika Janušková

 

(ML)

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím