20.02.20

Fotoglosa: Ďalší majiteľ zemegule ako vyšitý

foto: ls

Keď nejaký vodič odstaví svoje auto uprostred mesta na zákaze zastavenia a v blízkosti je lekáreň či škola, človek si povie: „No dobre, možno len urgentne potrebuje vybrať lieky, alebo vyzdvihnúť dieťa.“

Najmä ak pri tom zapne svetelné znamenie, ktoré naznačuje, že sa ponáhľa a bude to rýchle. Zrejme to však nebol prípad vodiča, ktorého sme si všimli v utorok napoludnie na Námestí Maratónu mieru. Na svojom volkswagene si síce zapol „blikačky“, ale odstavil ho priamo na električkových koľajniciach tak, že „šestka“ vychádzajúca z konečnej ho v žiadnom prípade nemohla obísť. Vodič električky musel vyzváňať niekoľko dlhých minút, kým sa šoférovi auta uráčilo prísť a odfrčať.

Vzhľadom na to, že nablízku sú len úrady, kaviareň či rozostavaná stavba, kde sa naozaj nechodí len na skok, tak si človek mohol len povzdychnúť: „Aha, ďalší ingnorant a egoista, ktorému je všetko naokolo ľahostajné.“ Nezdá sa aj vám, milí čitatelia, že takýchto „majiteľov zemegule“ je čím ďalej, tým viac? 

reklamná správa
 

Čítajte viac: fotoglosa

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím