28.11.16

Hádzal kamene z mosta do áut

Policajti z obvodného oddelenia na košickom Sídlisku Ťahanovce zadržali koncom minulého týždňa len 11-ročného chlapca. Dôvod?  Hádzal skaly po autách.

Podľa informácií od košického policajného hovorcu Alexandra Szabóa nachytali mladého vandala, keď stál na nadjazde nad Prešovskou cestou smerom na košické Sídlisko Ťahanovce a hádzal kamene do vozidiel schádzajúcich z rýchlostnej cesty smerom do centra mesta. „Chlapec takto poškodil šesť motorových vozidiel - tri kamióny zahraničných spoločností, dve osobné a jedno úžitkové auto. Poškodením spôsobil majiteľom vozidiel škodu predbežne vyčíslenú na 10 300 eur,“ povedal A. Szabó. Chlapca po spísaní záznamu muži zákona prepustili. Musel si však poňho prísť jeho zákonný zástupca. 

Ilustračná foto: shutterstock

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím