15.05.18

Havária paralyzuje dopravu pri Steel aréne

foto: Veronika Janušková

Vodičom smerujúcim do centra Košíc v smere od Terasy dnes poriadne brnkala na nervy havária, ktorá sa stala na Štúrovej ulici blízko Steel arény.

V čase najväčšej dopravnej špičky okolo pol piatej popoludní sa približne na úrovni budovy Krajského súdu zrazili dve osobné autá idúce do centra. Autá zostali na mieste z protismeru musela prísť aj záchranárska sanitka, v ktorej ošetrovali ľahšie zranenú osobu. Keďže pre modernizáciu električkovej trate je na tomto mieste prejazdný len jeden jazdný pruh, okamžite sa začala vytvárať kolóna. Ešte pol hodiny po havárii siahala až do polovice Idanskej, kade je v súčasnosti nasmerovaná obchádzková trasa. 

Policajti sa snažili umožniť autám, aby sa cez stavenisko mohli aspoň vrátiť a kritické miesto obísť cez Terasu. Autobusy MHD však museli stáť a čakať, kým sa cesta uvoľní.

reklamná správa


Foto: Veronika Janušková

Ferko
Zdieľať článok:

Má viac ako 21-ročnú novinársku prax. Pracoval v denníku Korzo, Košickom večerníku, týždenníku Markíza, aj denníku Plus 1 deň. Od roku 2014 sa venuje košickým aktualitám a krimi správam ako redaktor KOŠICE:DNES.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím