10.01.18

Po nehode pokrčené plechy

foto: Veronika Janušková

Aktualizované. Zničenými plechmi skončila včera ráno dopravná nehoda na Južnej triede, kde sa zrazili štyri autá.

Havária sa stala ráno tesne pred križovatkou s Cintorínskou ulicou v smere od mosta VSS do centra mesta. Do Škody Fabia narazila Škoda Octavia, tým to však neskončilo. „Zozadu do mňa nabúrala Toyota Corolla, pretože som musel spomaliť kvôli vozidlám predo mnou,“ uviedol vodič tretieho auta BMW.  

„Vodička z vozidla Škoda Octavia utrpela podľa predbežnej lekárskej správy ľahké zranenia, spolujazdkyňa z vozidla BMW bola jednorazovo ošetrená na mieste. Ostatné osoby nachádzajúce sa vo vozidlách zranenia neutrpeli. U všetkých vodičov bola vykonaná dychová skúška s negatívnym výsledkom,“ informovala Lenka Ivanová, policajná hovorkyňa. 

Presná príčina dopravnej nehody, okolnosti i miera zavinenia sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.

reklamná správa

Foto: Veronika Janušková

Čítajte viac: dopravna nehoda

Hakl
Zdieľať článok:

V novinách pracuje od roku 1998. Pôsobil vo viacerých redakciách, napríklad v Košickom večerníku, Košickom denníku a v celoslovenskom denníku Nový Čas. V redakcii KOŠICE:DNES sa zaoberá komunálnou politikou. 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím