10.02.18

Košičania plesali vo veľkom štýle

Foto: Veronika Janušková

Piatkový večer patril predovšetkým Košičanom. V kaviarni Slávia, ktorej zadná vynovená časť, mala oficiálnu premiéru, sa stretli pri dobrom jedle a kvalitnom pití. Uskutočnil sa tam druhý ročník Plesu Košičanov, ktorý zorganizovala Agentúra Štýl.  

Moderátorkou večera bola Aneta Parišková, ktorá si hneď v úvode zaspomínala na svoje roky strávené práve v našom meste. „Spievala som kedysi v Zlatej bráne, učila som sa tu tancovať ľudové aj spoločenské tance,“ povedala a dodala, že sa veľmi rada vracia do rodných Košíc.

Moderátorka večera Aneta Parišková.Foto:Veronika Janušková
Moderátorka večera Aneta Parišková.Foto:Veronika Janušková

O zábavu sa postaral Big Band Felixa Slováčka, Ondřej Gregor Brzobohatý, exkluzívny valčík zatancovala Silvia Lakatošová so svojím partnerom zo známej tanečnej súťaže Davidom Schavelom. Exkluzívne prostredie bolo plné plesovej noblesy a dámy v krásnych róbach sa predviedli ako na módnom móle. 
 
Ples otvoril primátor mesta Richard Raši, ktorý sa na ňom zúčastnil so svojou manželkou. Úvodný valčík si ale zatancoval práve so Silviou Lakatošovou. 

reklamná správa

Cestujete? Žiaden stres, na stanici zoženiete všetko!

Prevádzky otvorené i počas sviatkov presvedčia o kvalite. Na stanici nakúpite aj na poslednú chvíľu.

Zistite viac

Ako sme sa dozvedeli od moderátorky večera, počas plesu sa uskutočnila aj charitatívna zbierka. Tú si po polnoci odniesol minuloročný Košičan roka - farár Peter Gombita, ktorý vedie útulok a nocľaháreň Oáza. Zuzana Želinská zo spoločnosti NESS Košice, ktorá ho dlhodobo podporuje, uviedla, že má byť prirodzené pomáhať a vyzvala aj ostatných plesajúcich, aby tiež prispeli na dobrú vec.
 
Večer sa ešte o zábavu starala aj cimbalová muzika a DJ Jožko.

Fotogaléria:Veronika Janušková

Čítajte viac: ples

Vargová
Zdieľať článok:

V novinách pracuje od roku 1994. Začala v Korze, pokračovala v Korzári a v auguste 2014 zakotvila v KOŠICE:DNES ako redaktorka spravodajstva a servisu.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím