15.09.20

Košice ďakovali spevom a tancom

Foto: TASR
 

Skvelý Lukáš Adamec

Po oficialitách na vysvietené schodisko vtrhol temperamentný a úspešný Košičan Lukáš Adamec. Svojím vystúpením dokázal rodákom, že aj s komorným obsadením sa dá urobiť plnohodnotná hudba. Vystúpil totiž len s jednou akustickou gitarou a cajonom. Napriek tomu jeho hitom, akými sú bezpochyby Horúca láska, či Tancuj mi, ani záverečnou poctou nebohému Karolovi Duchoňovi, nič nechýbalo. Ani ochotná spolupráca publika. 

Temperament nechýbal ani takmer stovke mladých tanečníkov z Tanečného štúdia Adriany Vrbovej, ktorí po Lukášovi Adamcovi zaplnili pohybom netradičné pódium.

reklamná správa

AKCIA NA TENTO TÝŽDEŇ V POTRAVINÁCH KLAS

Výhodnými ponukami sme tento týždeň opäť nešetrili! Pozrite si celú našu akciovú ponuku.

Zistite viac

Fragile v Košiciach ako doma

Potom už nastúpili hlavné hviezdy galakoncertu – siedmi speváci z vokálneho zoskupenia Fragile.

„V Košiciach sme ako doma, hoci ani jeden z našich členov nepochádza z tohto mesta. Máme tu však nespočetne veľa kamarátov a často tu vystupujeme. Preto sme radi, že môžeme byť aj na tomto špecifickom koncerte,“ povedal líder zoskupenia dirigent a spevák Braňo Kostka. Svetové hity ako Happy, či Bohemian rapsody prijalo obecnstvo búrlivým potleskom. 

Umelci a organizátori sa so žičlivým publikom rozlúčili hymnickou pieňou Halelujah v podaní Doroty Tóthovej a ohňovou show.

Foto: TASR

reklamná správa

Zdravie a bezpečnosť sú prioritou

VVS, a.s. zodpovedne pristupuje k zabezpečovaniu bezpečnosti svojich zamestnancov aj odberateľov.

Zistite viac
 

Zaujalo vás niečo vo vašom okolí? Napíšte nám na tipy@kosicednes.sk

 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím