04.08.17

Križovatkou VSS prejdete bez obmedzení

foto: Veronika Janušková

Dnes ráno od šiestej môžu vodiči prechádzať križovatkou VSS bez obmedzení. 

Dôležitý dopravný uzol mesta bol päť mesiacov súčasťou rozsiahlej modernizácie električkových tratí. Firma Eurovia SK práce ukončila posledný júlový deň, čakalo sa ešte na vydanie a doručenie rozhodnutí úradov.  

reklamná správa

„Podľa vyjadrenia zhotoviteľskej firmy začnú v spolupráci s dopravnou políciou vo veľmi skorých ranných hodinách s postupným odstraňovaním dopravného značenia. Predpokladajú, že spustia križovatku pre osobnú dopravu vo všetkých smeroch o šiestej ráno. Cestná svetelná signalizácia bude v tom čase zapnutá do ostrého módu,“ povedala včera hovorkyňa košického magistrátu Linda Šnajdárová.

Ako sa zmena prejaví v režime MHD, ešte  Dopravný podnik mesta Košice  neinformoval.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím