02.09.20

Letisko Košice hlási dve nové letecké linky

Foto: Letisko Košice

Košiciam najnovšie pribudnú dve letecké spojenia s oblasťou severného Anglicka. Spoločnosť Ryanair ohlásila od 25. októbra spustenie novej linky Košice – Liverpool a aerolínie Wizz Air sa od 23. októbra vracajú k spojeniu na letisko Doncaster Sheffield.

Informovalo o tom v stredu košické letisko.

reklamná správa

AKCIA NA TENTO TÝŽDEŇ V POTRAVINÁCH KLAS

Výhodnými ponukami sme tento týždeň opäť nešetrili! Pozrite si celú našu akciovú ponuku.

Zistite viac
 

Dvakrát týždenne

Spoločnosť Ryanair bude prevádzkovať lety medzi východom Slovenska a letiskom Johna Lennona dvakrát týždenne lietadlom typu Boeing 737-800 s kapacitou 189 sedadiel. Odlety z Košíc sú plánované vždy v stredu o 20.15 hod. a v nedeľu o 11.15 hod. Z Košíc sa do Liverpoolu predtým nikdy priamo nelietalo. Na letisko Doncaster Sheffield sa bude lietať v pondelok a piatok.

Podľa košického letiska región severného Anglicka dlhodobo figuroval v jeho strategických plánoch.

„Doncaster Sheffiled je overená a úspešná linka, na ktorú sa Wizz Air vráti po dvaapolročnej prestávke. Veľmi sa tešíme spolupráci s Ryanairom na úplne novej linke do Liverpoolu, ktorou sa otvára množstvo nových príležitostí pre cestujúcich z východného Slovenska i severného Anglicka. Je veľkým úspechom, že napriek extrémne zložitej situácii v leteckej doprave sa nám darí zlepšovať leteckú dostupnosť Košíc a celého regiónu východného Slovenska,“ uviedol výkonný riaditeľ Letiska Košice Michael Tmej.

reklamná správa

Vodári si zaslúžia naše poďakovanie

Časy koronakrízy priniesli aj nové typy hrdinov, ku ktorým bezpochyby patria i vodári.

Zistite viac

Pokračovanie článku je na ďalšej strane. 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím