12.03.18

Letisko Košice je vo finále. Klikajte ďalej!

foto: Veronika Janušková

Minulý týždeň Eurowings odštartoval druhú edíciu kampane “Vote and Fly!”, teda Hlasuj a leť! Prvé kolo sa skončilo v pondelok (12. marca) a zo šiestich nominovaných destinácií sa do finále dostali írsky Cork, nemecký Friedrichshafen a slovenské Košice!

Finále bude prebiehať naživo na facebookovej stránke spoločnosti Eurowings v utorok 13. marca v čase medzi 15. a 16. hodinou. Bližšie informácie sú dostupné na www.lietamvtom.sk.

Destinácia s najväčším počtom hlasov získa nové letecké spojenie s Nemeckom. Navyše, Letisko Košice za každý jeden hlas získaný vo finále venuje finančný príspevok nadácii Úsmev ako dar.

reklamná správa

Ochutnaj 5 druhov voňavých CURRY pochúťok

Od tých najjemnejších až po korenisté chilli chute v Koshi Sushi na Dominikánskom námestí.

Zistite viac

„Ešte raz chcem poprosiť o podporu nielen obyvateľov nášho regiónu, ale celé Slovensko. Pomôžte Slovákom žijúcim v Nemecku cestovať domov častejšie a jednoduchšie. Prosím, hlasujte za Košice,“ povedal výkonný riaditeľ a predseda predstavenstva Letiska Košice Michael Tmej.

Chcete lietať do Nemecka? Klikajte!

Viac k téme

06.03.18
Chcete lietať do Nemecka? Klikajte!

 

Vo finále sa hlasuje iba hodinu a za každý hlas získa finančný príspevok nadácia Úsmev ako dar.foto: ew

Vo finále sa hlasuje iba hodinu a za každý hlas získa finančný príspevok nadácia Úsmev ako dar. zdroj: ew

Čítajte viac: letisko kosice

Vargová
Zdieľať článok:

V novinách pracuje od roku 1994. Začala v Korze, pokračovala v Korzári a v auguste 2014 zakotvila v KOŠICE:DNES ako redaktorka spravodajstva a servisu.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím