12.03.18

Letisko Košice je vo finále. Klikajte ďalej!

foto: Veronika Janušková

Minulý týždeň Eurowings odštartoval druhú edíciu kampane “Vote and Fly!”, teda Hlasuj a leť! Prvé kolo sa skončilo v pondelok (12. marca) a zo šiestich nominovaných destinácií sa do finále dostali írsky Cork, nemecký Friedrichshafen a slovenské Košice!

Finále bude prebiehať naživo na facebookovej stránke spoločnosti Eurowings v utorok 13. marca v čase medzi 15. a 16. hodinou. Bližšie informácie sú dostupné na www.lietamvtom.sk.

Destinácia s najväčším počtom hlasov získa nové letecké spojenie s Nemeckom. Navyše, Letisko Košice za každý jeden hlas získaný vo finále venuje finančný príspevok nadácii Úsmev ako dar.

reklamná správa

Úspešný projekt Panoráma pokračuje!

Využite šancu vybrať si byt medzi prvými.

Zistite viac

„Ešte raz chcem poprosiť o podporu nielen obyvateľov nášho regiónu, ale celé Slovensko. Pomôžte Slovákom žijúcim v Nemecku cestovať domov častejšie a jednoduchšie. Prosím, hlasujte za Košice,“ povedal výkonný riaditeľ a predseda predstavenstva Letiska Košice Michael Tmej.

Chcete lietať do Nemecka? Klikajte!

Viac k téme

06.03.18
Chcete lietať do Nemecka? Klikajte!

 

Vo finále sa hlasuje iba hodinu a za každý hlas získa finančný príspevok nadácia Úsmev ako dar.foto: ew

Vo finále sa hlasuje iba hodinu a za každý hlas získa finančný príspevok nadácia Úsmev ako dar. zdroj: ew

Čítajte viac: letisko kosice

Vargová
Zdieľať článok:

V novinách pracuje od roku 1994. Začala v Korze, pokračovala v Korzári a v auguste 2014 zakotvila v KOŠICE:DNES ako redaktorka spravodajstva a servisu.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím