21.08.19

„Mediátor“ skončil v nemocnici

ilustračné foto: tasr
Ferko
Ľubomír Ferko
redaktor
Zdieľať:

Ťažkým zranením 44-ročného muža z Čane v okrese Košice - okolie skončila v pondelok večer bitka v tamojšej krčme.

Podľa informácií od košickej policajnej hovorkyne Jany Mésarovej nešťastnej udalosti predchádzala slovná hádka dvoch tamojších štamgastov na terase pohostinstva. Iniciatívny muž sa postavil medzi hádajúcich sa „kohútov“ a chcel situáciu upokojiť, škaredo však na to doplatil. „Pribehol k nemu 16-ročný Rastislav a fyzicky na neho zaútočil. Po údere do tváre napadnutý muž spadol na betónovú podlahu, následkom čoho utrpel ťažké poranenia,“ opisuje situáciu hovorkyňa. 

reklamná správa

Chýba vám zub a odvaha sadnúť si do kresla?

Implantáty nahradia chýbajúce zuby na 100%. Kvalitný materiál a precízna práca sú základom úspechu.

Zistite viac

Agresívny tínedžer z miesta incidentu hneď ušiel. Keď prišli privolané policajné hliadky, sanitka už odvážala zraneného do nemocnice. Policajti začali okamžite pátrať po útočníkovi. Zakrátko ho našli v kukuričnom poli za tamojšou osadou a vzali ho do cely. 

„Vyšetrovateľ po vykonaní potrebných procesných úkonov a zabezpečení dôkazov obvinil Rastislava z trestného činu ublíženia na zdraví, za ktorý mu hrozí až päťročný trest. V prípade mladistvých sa však trestná sadzba znižuje na polovicu. Zároveň podal návrh na väzobné stíhanie obvineného,“ dodala J. Mésarová

reklamná správa

Naša karta - aplikácia s ktorou ušetríte!

Stiahnite si ju a zaregistrujte sa do konca roka 2019 úplne zdarma!

Zistite viac

Čítajte viac: policia alkohol

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím