08.12.18

Mikuláš prišiel na korčuliach aj električkou

foto: Veronika Janušková

Čertovskú jazdu Mikulášskou električkou si užili deti spolu s rodičmi. 

Cestujúcim ani neprekážalo, že v tomto prípade nejazdila podľa cestovného poriadku. V rozžiarenej električke vyzdobenej balónmi nechýbali, pochopiteľne, svätý Mikuláš, šibalskí čerti aj krásni anjeli. Deti dostali darčeky a jazda bola pre všetkých zadarmo. 

Oneskorený Mikuláš so svojimi sprievodcami potešili deti zo Starého Mesta, ktoré v sobotu podvečer prišli do Arény Sršňov. O hudobnú zábavu sa postaral Ujo Ľubo a deti na korčuliach s ním tancovali a skákali priamo na ľade. Odmenou pre malých korčuliarov a zároveň tanečníkov boli sladké odmeny a diplom. Do korčuľovania sa zapojil aj nový starosta tejto mestskej časti Igor Petrovčík.

foto: Veronika Janušková

reklamná správa

ŠKODA Scala už v predaji!

Objednajte sa na testovaciu jazdu na vozidle ŠKODA Scala v Moris Slovakia na Alejovej 4 v Košiciach.

Zistite viac

Hakl
Zdieľať článok:

V novinách pracuje od roku 1998. Pôsobil vo viacerých redakciách, napríklad v Košickom večerníku, Košickom denníku a v celoslovenskom denníku Nový Čas. V redakcii KOŠICE:DNES sa zaoberá komunálnou politikou. 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím