PR 22.05.17

Milujeme východ! Ta ňe?!

Foto: archív kd

Aktuálne informácie z nášho regiónu, kopec skvelej hudby, zaujímavé relácie či dopravný servis. To všetko prináša nové RÁDIO KISS, ktoré bude odteraz stále lepšie. Svedčí o tom aj jeho nové logo a slogan Milujeme východ! 

Východné Slovensko už má svoje vlastné rádio. Je ním nové RÁDIO KISS, ktoré patrí do najväčšieho lokálneho mediálneho domu na Slovensku KOŠICE:DNES. Rádio pokrýva významnú časť východného Slovenska. Aj preto je venované práve východniarom. 

Východniarske rádio 

Nové RÁDIO KISS sa vo svojom novom slogane priznáva nielen k regionálnemu zameraniu, ale aj k lokálpatriotickému ladeniu. „Nový slogan RÁDIA KISS vystihuje, kto sme a čo chceme ponúknuť našim poslucháčom. Všetci v rádiu sme hrdí východniari. Chceme sa venovať práve nášmu regiónu. Jednoducho MILUJEME VÝCHOD tak ako naši poslucháči,“ povedala marketingová riaditeľka KOŠICE:DNES Alexandra Mihók-Kvietková. 

 

Informácie aj zábava

Vďaka prepojeniu s ostatnými tromi médiami KOŠICE:DNES (denník, televízia a online), RÁDIO KISS posilňuje svoju informačnú hodnotu s dôrazom na regionálne informácie. „Rádio ostáva príjemným spoločníkom s overenými hitmi. Mediálna synergia a podpora spravodajského tímu KOŠICE:DNES umožňuje rádiu prinášať poslucháčom v troch denných vysielacích blokoch aktuálne spravodajské informácie z nášho regiónu a atraktívne publicistické i lifestyle témy,“ hovorí šéfmoderátorka RÁDIA KISS Janka Poľová, ktorá sa poslucháčom prihovára každé pracovné popoludnie z relácie KISSlík od 14:00 do 17:00 hod. 

Ráno každému východniarovi spríjemní Peter Dudovič v relácii Ranný KISS od 6:00 do 9:00 hod. Osviežením dopoludnia je KISS od Majky Hulecovej, vysielaný od 9:00 do 12:00 hod. Nechýbajú aktuálne regionálne informácie každú hodinu od Diany Gabríkovej a každú polhodinu krátke správy s dopravným servisom. 

STREAM RÁDIA KISS >>  

(ML)
Foto: archív kd

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím