22.12.20

Ministra pôdohospodárstva Jána Mičovského hospitalizovali

zdroj: TASR

Ministra pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Jána Mičovského (OĽANO) v utorok pre zhoršený zdravotný stav v súvislosti s nákazou novým koronavírusom hospitalizovali. Jeho stav je stabilizovaný.

Informovalo o tom ministerstvo pôdohospodárstva.

reklamná správa
 

„Mičovský leží na infekčnom oddelení. Nie je pripojený na pľúcnu ventiláciu, dýcha sám, komunikuje,“ informovala hovorkyňa agrorezortu Anežka Šrojta Hrdá.

Minister podľa hovorkyne uviedol, že sa po „neutíchajúcom kašli a neustálych teplotách“ zveril do rúk odborníkom.

Ochorenie sa potvrdilo už u šiestich členov vlády, a to okrem Mičovského aj u premiéra Igora Matoviča (OĽANO), podpredsedu vlády pre legislatívu Štefana Holého (Sme rodina), vicepremiérky Veroniky Remišovej (Za ľudí), ministra obrany Jaroslava Naďa (OĽANO) a v utorok aj u ministra financií Eduarda Hegera (OĽANO).

Minister financií Heger mal pozitívny test na koronavírus

Viac k téme

22.12.20
Minister financií Heger mal pozitívny test na koronavírus

(TASR)

reklamná správa

Zaujalo vás niečo vo vašom okolí? Napíšte nám na tipy@kosicednes.sk

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím