15.11.19

Mladý muž v električke omdlel, vyniesli ho záchranári

Foto: KAC

V piatok krátko po 15-tej hodine sa električka č. 9 pristavila na zastávke Nám. Maratónu mieru o niečo dlhšie, ako zvyčajne. Dôvodom bol mladý muž, ktorý omdlel v zadnej časti električky.

„Ani som si nič nevšimla, len syn ma na to upozornil, že oproti nám niekto odpadol,“ uviedla cestujúca. Podľa svedkov vodič poskytol cestujúcemu prvú pomoc a zavolal záchrannú službu, ktorá v priebehu niekoľkých minút bola na mieste.

Záchranári vyniesli mladíka z električky už pri vedomí a kráčal v podopretí zdravotníkov po vlastných nohách. Muža následne ošetrili v sanitke. Príčina omdletia nie je známa, mladík nevyzeral, že by bol pod vplyvom alkoholu alebo omamných látok. 

Foto: KAC
Foto: KAC

reklamná správa

Skladové vozidlá Audi k okamžitému odberu!

Nájdite svoje vysnívané Audi v ponuke Moris Slovakia na Alejovej 4 v Košiciach.

Zistite viac

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím