07.04.18

Na Furči otvorili workoutové ihrisko

Foto: Veronika Janušková

Z úplne nového workoutového ihriska sa odo dneška môžu tešiť športuchtiví obyvatelia Sídliska Dargovských hrdinov. Je určené všetkým, ktorí obľubujú cvičenie s vlastnou váhou svojho tela.

Ihrisko je umiestnené na priestranstve medzi ulicami Povstania českého ľudu a Maurerova. O jeho výstavbu sa najviac zaslúžili členovia občianskeho združenia Športom za Slovensko, ktorí sa práve workoutovým cvičeniam venujú. Na moderné cvičebné stredisko prebudovali niekdajšie málo využívané asfaltové ihrisko s investíciou vyše 17-tisíc eur. Prevažnú časť financií poskytla miestna časť Košice - Dargovských hrdinov a využili aj dotáciu z ministerstva financií.

reklamná správa

NAJLEPŠIE SUSHI V KOŠICIACH!

Objednajte si skvelé sushi, rameny, čerstvé cestoviny, pikantné curry a pochutnajte si s KOSHI SUSHI

Zistite viac

Oplotené ihrisko bude otvorené každý deň od rána do večera a verejnosť ho bude môcť využívať zdarma. Okrem rôznych prekážok a cvičebného náradia by na ňom mala zakrátko pribudnúť aj lezecká stena.


Foto: Veronika Janušková 

Čítajte viac: sport ihrisko

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím