16.01.21

Na košickej železničnej stanici zahynul muž

Foto: FB Polícia SR - Košický kraj

K tragickej nehode došlo v piatok 15. januára podvečer na železničnej stanici v Košiciach. Zrážku s rušňom neprežil 62-ročný muž z okresu Poprad. Informovalo o tom košické krajské policajné riaditeľstvo na sociálnej sieti.

„Muž prechádzal cez priechod pre cestujúcich v čase, keď miestom prechádzal posunový dieselový rušeň, ktorému vošiel do jazdnej dráhy, pričom rušňovodič pre krátku vzdialenosť nedokázal zrážke zabrániť, a to ani napriek použitiu rýchločinného brzdenia,“ priblížila polícia s tým, že muž zraneniam, ktoré pri zrážke utrpel, na mieste podľahol.

Polícia začala v prípade trestné stíhanie za prečin usmrtenia.

TRAGÉDIA NA ŽELEZNICI V KOŠICIACH Včera podvečer došlo v Košiciach na železničnej stanici k zrazeniu 62-ročného muža z...

Uverejnil používateľ Polícia SR - Košický kraj Sobota 16. januára 2021

(TASR)

reklamná správa

Svetové novinky v Koshi sushi!

Prinášame do Košíc svetové novinky ázijskej kuchyne v tej najvyššej kvalite. Sushi, poke, curry, ram

Zistite viac

Zaujalo vás niečo vo vašom okolí? Napíšte nám na tipy@kosicednes.sk

reklamná správa
 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím