15.11.17

Pri nehode električky sa nikto nezranil

foto: fer

Aktualizované: Včera krátko pred deviatou hodinou ráno došlo na Kuzmányho ulici k dopravnej nehode električky a osobného auta.

Vodič Fordu Focus odbočoval z Kuzmányho na Šrobárovu ulicu a nedal pritom prednosť v jazde električke, ktorá išla zo zastávky Hlavná pošta smerom ku Krajskému súdu. 

„Predbežne vyčíslená škoda na električke je 700 eur. Náhradnú dopravu na vylúčenom úseku zabezpečovali štyri autobusy,“ uviedla v stanovisku pre KOŠICE:DNES hovorkyňa DPMK Michaela Karaffová.

reklamná správa

NEPLAŤ ZA DONÁŠKU!

Špičková vietnamská kuchyňa priamo k Vašim dverám.

Zistite viac

Na aute väčšia škoda  

Podľa predbežných záverov polície nehodu zavinil vodič osobného auta. U neho, ani u vodiča električky alkohol policajti nezistili. 

„K zraneniu osôb nedošlo. Celková materiálna škoda pri nehode bola predbežne vyčíslená na 6 700 eur. Polícia pracuje na objasnení nehody,“ povedala policajná hovorkyňa Jana Mésarová.

Dopravná nehoda na Kuzmányho ulici Foto: Ľubo Ferko
Dopravná nehoda na Kuzmányho ulici foto: fer

(FER, JV)

Čítajte viac: dopravna nehoda

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím