PR 13.09.17

Nájdite si prácu či stáž na Profesia days

foto: profesiadays.sk

Veľtrh Profesie, ktorý bude po prvýkrát na východnom Slovensku, ponúkne v Košiciach stretnutie zamestnávateľov a uchádzačov o prácu tvárou v tvár. Desiatky vystavovateľov budú hľadať nových kolegov do výroby i manažmentu, pracovníkov v oblasti služieb, obchodu aj špecialistov na IT. 

Hľadanie práce na veľtrhoch je medzi uchádzačmi každým rokom populárnejšie. Návštevníci si urobia nielen prehľad o voľných pracovných pozíciách na trhu, ale zistia i to, ako s kandidátom jednotlivé spoločnosti komunikujú. Stačí si pripraviť životopis, vybrať sa medzi zamestnávateľov a ak bude uchádzačovi spoločnosť sympatická a on svojimi skúsenosťami zaujme ju, z veľtrhu môže odísť s novou pracovnou ponukou. 

Operátori výroby i manažéri

Na veľtrhu pracovných príležitostí Profesia days, ktorý sa bude konať 28. septembra 2017 v košickom Spoločenskom pavilóne, bude vystavovať viac než 60 zamestnávateľov. Ide o menšie i väčšie spoločnosti, ktoré na východnom Slovensku hľadajú nových kolegov v oblastiach ako IT, obchod, strojárstvo, logistika, telekomunikácie a mnohé ďalšie. Uchádzači si budú môcť nájsť zamestnanie na trvalý pracovný pomer alebo skrátený úväzok, vybrané firmy tiež ponúknu trainee programy pre absolventov a študentské stáže. 

Spoločnosti budú ponúkať aj trainee programy pre absolventov či študentské stáže.
Spoločnosti budú ponúkať aj trainee programy pre absolventov či študentské stáže.

Energetika aj automobilová výroba

Generálny partner podujatia, spoločnosť Východoslovenská energetika Holding, ponúkne účastníkom veľtrhu viacero atraktívnych pozícií z oblastí IT, obchodu, manažmentu aj elektroenergetiky. Ako jeden z najväčších zamestnávateľov v regióne si uvedomuje dôležitosť spokojných zamestnancov a poskytuje im mnoho zaujímavých benefitov, ako 5 dní dovolenky naviac alebo ozdravné pobyty. V stánku hlavného partnera podujatia, spoločnosti Jaguar Land Rover, uchádzači o prácu získajú podrobné informácie o nábore v novovznikajúcom závode. Priamo na mieste tiež môžu vyplniť žiadosť o zamestnanie. 

Na veľtrhu absolvujete pohovor v neformálnom prostredí.
Na veľtrhu absolvujete pohovor v neformálnom prostredí.

Zvýšte svoje šance na trhu práce

Zamestnávatelia s voľnými pracovnými miestami však rozhodne nebudú tým jediným, čo môžu návštevníci od Profesia days čakať. Uchádzači majú možnosť otestovať svoje jazykové a IT znalosti, vzdelávať sa, inšpirovať sa úspešnými Slovákmi či vyskúšať  virtuálnu realitu alebo smart bicykle. Pre tých, ktorí chcú zvýšiť svoje šance na pracovnom trhu, chystá Profesia sériu prednášok. Odborníci z brandže poradia, ako uspieť na pracovnom pohovore, ako napísať dobrý motivačný list či ako si zarobiť prácou z domu. 

Návštevníkov čakajú aj technologické vychytávky.
Návštevníkov čakajú aj technologické vychytávky.

Cesta na veľtrh s polovičnou zľavou

Uchádzači o prácu, ktorí prídu na veľtrh vlakom, zaplatia len obyčajné cestovné do Košíc. Cestovný lístok označený organizátorom podujatia bude platiť na cestu späť. Vstup na veľtrh je zadarmo, jedinou podmienkou je bezplatná registrácia na stránke www.profesiadays.sk. Podujatie bude prístupné pre verejnosť od 9. do 20. hodiny.

foto: profesiadays.sk

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím