26.03.20

Nakazení sú muž a žena z Bašky

foto: TASR/AP

Na Slovensku pribudlo počas stredy (25. 3.) desať nových prípadov nákazy novým koronavírusom. 

Medzi novými prípadmi sú aj dvaja obyvatelia z obce Baška, ktorá je od Košíc vzdialená len pár kilometrov. Uvádza sa to na stránke ezdravie.nczisk.sk, ktorú prevádzkuje Národné centrum zdravotníckych informácií, údaje sú tam priebežne aktualizované. Podľa našich informácií z obce Baška ide o dvoch obyvateľov (muž a žena), ktorí boli pravdepodobne v Japonsku, a momentálne sú umiestnení v karanténe v Gabčíkove. 

Celkový počet evidovaných prípadov ochorenia COVID-19 na Slovensku bol dnes 226. Úrad verejného zdravotníctva SR tiež uviedol, že ďalších 325 testovaných vzoriek bolo negatívnych. 

reklamná správa

NEPLAŤ ZA DONÁŠKU!

Špičková vietnamská kuchyňa priamo k Vašim dverám.

Zistite viac

Čítajte viac: koronavirus

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím