26.11.18

Námestníkov primátora ešte stále nepoznáme

Foto: archív KD

Novozvolený primátor Košíc Jaroslav Polaček po voľbách avizoval, že do konca práve uplynulého týždňa oznámi mená dvoch ľudí, ktorých poverí funkciou námestníka prvého muža mesta. Jeden z nich má byť z tábora nominantov pravicových strán, druhý zo skupiny nezávislých poslancov, ktorí sa angažovali ako občianski aktivisti. 

Keď sme sa na viceprimátorov pýtali v nedeľu (25. 11.) Jaroslava Polačeka, konkrétnych mien sme sa stále nedočkali.

„Vyzerá to tak, že v najbližších dňoch známe ani nebudú. Určitú predstavu mám, ale v prvom rade si to potrebujem vykonzultovať s nimi. Je veľa faktorov, ktoré pri tom musíme brať do úvahy. Viacerí z kandidátov boli mimo mesta a kým to nebude dohodnuté s nimi, tak mená konkretizovať ani nebudem, aby som si na seba neuplietol bič,“ zdôvodňuje Polaček.

Dodal, že do prvého rokovania mestského zastupiteľstva, kde by ich mal už aj vymenovať, ešte zostávajú na rokovania dva týždne, takže časový priestor na rozhovory ešte je.

reklamná správa

Všade dobre, v KLASE najvýhodnejšie!

Každý týždeň prinášame super ceny na obľúbené výrobky. ŠETRITE S KLASom!

Zistite viac

Čítajte viac: kosice primator

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím