19.08.19

Narkomanov z Juhu už stotožnili

foto: FB - Košice kuriozity a absurdity
Vargová
Jana Vargová
redaktorka
Zdieľať:

Fotografie a video z Južnej triedy, ktoré začali kolovať na sociálnej sieti cez víkend, pohoršilo veľa ľudí. Zobrazovali trojicu mladých narkomanov, z ktorých si dievčina aplikovala za bieleho dňa na ulici drogu priamo do žily. 

O šokujúcej udalosti sme informovali v pondelňajšom vydaní denníka KOŠICE:DNES i na našom webe a Facebooku.

Narkomani na Južnej triede

Viac k téme

18.08.19
Narkomani na Južnej triede

Polícia v tejto veci už začala konať. „Neustále monitorujeme sociálne siete a v prípade, že počas monitorovania odhalíme protiprávne konanie, okamžite konáme. Tak ako aj v tomto prípade,“ uviedla v pondelok pre náš denník krajská hovorkyňa polície Jana Mésarová. 

Prípadom sa zaoberá odbor kriminálnej polície. „Polícia už zistila totožnosť osôb na videu a v súčasnosti preveruje ich prípadné protiprávne konanie tak pre podozrenie z drogovej trestnej činnosti, ako aj pre trestný čin ohrozovania mravnej výchovy mládeže,“ spresnila J. Mésarová a dodala, že poriadková polícia v súčinnosti s Mestskou políciou Košice venujú tejto lokalite zvýšenú pozornosť.

reklamná správa

Chýba vám zub a odvaha sadnúť si do kresla?

Implantáty nahradia chýbajúce zuby na 100%. Kvalitný materiál a precízna práca sú základom úspechu.

Zistite viac
 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím