15.02.18

Nástupcu Rastislava Trnku žrebovali

foto: Veronika Janušková

Košický župan Rastislav Trnka (nezávislý) sa vzdal mandátu poslanca mestskej časti Staré Mesto.  Na uvoľnené poslanecké kreslo v miestnom zastupiteľstve zasadne Flóra Ondová Reiter z SMK. O nástupcovi za Trnku muselo včera rozhodnúť žrebovanie volebnej komisie, lebo rovnaký počet hlasov ako Ondová Reiter získal v komunálnych voľbách v roku 2014 aj kandidát Ján Šimko zo Smeru. Obidvoch volilo 385 Staromešťanov. Oficiálne  začne Ondová Reiter vykonávať mandát poslanca po zložení sľubu na zasadnutí miestneho zastupiteľstva 14. marca.  

reklamná správa

(AC)

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím