10.05.18

NDS obmedzí dopravu na moste VSS

Foto: Veronika Janušková

Víkend prinesie obmedzenie dopravy na moste VSS.

Ako upozorňuje hovorkyňa diaľničiarov Michaela Michalová, vyžiada si ich pravidelná stavebná údržba mosta. Obmedzenia potrvajú od piatka od jednej popoludní do nedele do šiestej večer. Na moste bude vždy odstavený len jeden jazdný pruh v oboch smeroch. 

reklamná správa

Si kreatívny? Navrhni logo pre Košickú stanicu a vyhraj!

Hraj o zájazd do Prahy pre 2 osoby s prehliadkou Plzenského pivovaru a vreckovým 200 €.

Zistite viac

„Doprava bude vedená vo voľnom jazdnom pruhu. Na križovatke pod mostom a vetvách mosta bude iba krátkodobo operatívne odstavovaná doprava na viacerých miestach v denných aj nočných hodinách,“ vysvetľuje M. Michalová.

Ferko
Zdieľať článok:

Má viac ako 21-ročnú novinársku prax. Pracoval v denníku Korzo, Košickom večerníku, týždenníku Markíza, aj denníku Plus 1 deň. Od roku 2014 sa venuje košickým aktualitám a krimi správam ako redaktor KOŠICE:DNES.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím